
Камінна сталева топка на дровах для будинку A.Caminetti CRYSTAL 70 Open Side / Топка на камін опалювальна
76 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: CRYSTAL 70 OPEN SIDE
+380 (50) 662-13-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінна топка A.Caminetti CRYSTAL 70 Open Side
Серія камінних топок OPEN SIDE від A.Caminetti – це ексклюзивна лінійка камінних топок, розроблених з урахуванням сучасних інтер'єрів. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, що робить їх міцними та надійними.
Крім того, вони мають сучасні технологічні рішення, що забезпечують високу ефективність та комфорт використання. Якщо ви шукаєте елегантні та ефективні камінні топки, серія OPEN SIDE від A.Caminetti стане ідеальним вибором для вас.

Особливості та переваги:
- Велике скління — забезпечує чудовий огляд полум'я та створює затишну атмосферу
- Висока ефективність — максимальна передача тепла в приміщення
- Чисте та ефективне горіння — мінімальні викиди шкідливих речовин
- Відповідність стандартам Ecodesign 2022
- Широкий вибір моделей для різних інтер'єрів
Насолоджуйтесь теплом разом із A.Caminetti!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. caminetti |
| Країна виробник | Албанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 113 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір фасаду, ШхВ, см. | 324х717х324/h477 |
| ККД, % | 75 |
| Потужність | 7-12 |
| Вага (кг) | 113 |
| Максимальна довжина поліна, см | 25 |
| Площа обігрівання | 70-120 м.кв |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Гарантія | 5 років |
| Форма скла | Три скла |
| Додаткові параметри | робота в режимі тривалого горіння. система "чисте скло" |
| Витрата палива, кг/год | 2 - 3.5 KG/H |
| Футерування внутрішньої частини | вермикуліт |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Сталь |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| Діаметр центр. подавання повітря | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 500 ₴

