
Камінна сталева топка на дровах для опалення будинку A.Caminetti QUATTRO 70 R Open Side / Топка на камін для приміщення
66 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: QUATTRO 70 R OPEN SIDE
+380 (50) 662-13-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінна топка A.Caminetti QUATTRO 70 R Open Side
Камінні топки A.Caminetti – це чудовий вибір для людей, які шукають сучасне, ефективне та естетичне рішення для опалення свого дому.
Камера згоряння всіх камінних топок футерована вермикулітом. Вермикуліт використовується для облицювання стін камінів нового покоління та є сучасною альтернативою традиційній шамотній глині.

Особливості та переваги:
- Негорючий та стійкий до високих температур матеріал вермикуліт
- Не пропускає вологу, що запобігає корозії металевих елементів
- Чудова теплоізоляція та зменшення тепловтрат
- Легкий матеріал та простий монтаж
- Довгий термін служби
- Велике скління для максимального огляду полум'я
- Висока ефективність обігріву
- Чисте та ефективне горіння з мінімальними викидами
- Відповідність стандартам Ecodesign 2022
- Різноманітність моделей для підбору під інтер’єр
Насолоджуйтесь теплом разом із A.Caminetti!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. caminetti |
| Країна виробник | Албанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 129 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір фасаду, ШхВ, см. | 727x354/h468 |
| ККД, % | 75 |
| Потужність | 7 - 12 кВт |
| Вага (кг) | 129 |
| Максимальна довжина поліна, см | 25 |
| Площа обігрівання | 70-120 м.кв |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Гарантія | 5 років |
| Форма скла | Кутове |
| Додаткові параметри | робота в режимі тривалого горіння. система "чисте скло" |
| Витрата палива, кг/год | 2 - 3.5 KG/H |
| Футерування внутрішньої частини | вермикуліт |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Сталь |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| Діаметр центр. подавання повітря | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 300 ₴

