Компактна чавунна піч-камін Plamen Amity 3 дров’яна 11 кВт / Піч для опалення будинку, буржуйка з чавуну
40 944 ₴
36 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: Amity 3
+380 (50) 662-13-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч-камін Plamen Amity 3 чавунна на дровах 11 кВт
AMITY 3 — це компактна піч, виконана в класичному стилі, яка є відмінним вибором для опалення заміського будинку. Її корпус виготовлений з високоякісного чавуну з чорною рамою.
Фронтальна частина має прямі двері з термостійким склом. Піч ефективно споживає паливо та має режим тривалого горіння, що дозволяє працювати на одному завантаженні дров протягом декількох годин.

Особливості та переваги:
- Корпус і топка з високоякісного чавуну
- Термостійке скло з оглядом полум'я
- Ефективне споживання палива
- Режим тривалого горіння
- Система газифікації для стабільної роботи
- Система «повітряної завіси» для чистого скла
- Знімний зольник для зручного очищення
- Можливість підключення димоходу зверху або ззаду
- Компактні розміри для легкої установки
- Варильна поверхня
Технічні характеристики:
- Матеріал: чавун
- Колір: антрацит
- ККД: 75,8%
- Потужність: 11 кВт
- Площа обігріву: до 160 м³

Піч AMITY 3 має високу теплову потужність при компактних габаритах, швидко прогріває приміщення та дозволяє насолоджуватись видом живого вогню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.8 % |
| Види твердого палива | Дрова |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 128.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 597 мм |
| Висота | 764 мм |
| Глибина | 519 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри (ВхШхГ), мм. | 764 х 597 х 519 |
| ККД, % | 75,8 |
| Потужність | 3.0 - 12.0 |
| Вага (кг) | 128,5 |
| Максимальна довжина поліна, см | 45 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Додаткові параметри | подвійна чавунна задня стінка |
| Витрата палива, кг/год | 3 |
| Допалювання димових газів | Да |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Регулювання інтенсивності полум'я | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 850 ₴










