


Стильний камінокомплект ArtiFlame YUKON AF28S білий б’янко зі звуком і функцією обігріву / Електричний камін + портал
55 500 ₴
49 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: YUKON AF28S WB
Камінокомплект ArtiFlame YUKON AF28S Білий Б'янко
Хочете зробити Вашу оселю яскравою і затишною? З універсальною колекцією камінокомплектів ArtiFlame це здійснюється зовсім легко.
Камінокомплект ArtiFlame YUKON AF28S БІЛИЙ Б'ЯНКО надасть вражаючого вигляду будь-якій кімнаті квартири, будинку, дачі, а також офісному або громадському приміщенню: готелю, магазину, кав'ярні, бару, ресторану, салону краси тощо.
Висока якість матеріалів, багатофункціональність, безпечність та вдалий дизайн каміна гарантуватимуть надійність і зручність у його використанні.
Камінокомплект ArtiFlame YUKON AF28S БІЛИЙ Б'ЯНКО — це справді чудове рішення для будь-якого інтер'єру, він неодмінно стане окрасою Вашої оселі. Незалежно від стилю дизайну приміщення, камін завжди буде родзинкою, що відразу привертатиме увагу і додаватиме інтер'єру вишуканості та завершеності.

- Розміри (ШхВхГ): 1180х961х430 мм
- Колір: білий б'янко
- Матеріал: МДФ
- Площа обігріву: до 30 кв. м
- Висока якість
- Швидка доставка
- Кваліфікована консультація
Максимальна реалістичність живого полум'я та тління полін, а також імітація звуку горіння дров забезпечать затишок і комфорт у всі пори року. Ви зможете будь-коли насолоджуватись виглядом і звуком вогню, як у класичному каміні.
Пульт дистанційного керування дозволяє регулювати температуру обігріву та рівень яскравості полум'я, підлаштовуючи роботу каміна під Ваші потреби або настрій.
Розміщення камінокомплекту в приміщенні є гарною ідеєю, на яку обов'язково варто звернути увагу під час планування або проведення ремонту. Електрокамін не виділяє чадного газу, диму та інших продуктів згоряння, не залишає золи і попелу, для його встановлення не потрібні димарі, вентиляція та будь-які комунікації, а під час експлуатації не використовуються жодні витратні матеріали: дрова, газ, рідке паливо тощо.
Фабричні камінні портали ArtiFlame постачаються вже у зібраному стані та не потребують складання, що дозволить уникнути пошкоджень і помилок під час монтажу, а також суттєво зекономить Ваш час та зусилля. Цілісність конструкції порталу гарантує відсутність зазорів і щілин між його елементами.
Матеріал камінних порталів ArtiFlame — МДФ — здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й є більш стійким до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Камінні портали ArtiFlame виготовляються з екологічно чистих безклейових матеріалів із застосуванням сучасної технології тришарового фарбування та лакування.
Обравши камінокомплект ArtiFlame YUKON AF28S БІЛИЙ Б'ЯНКО, Ви точно залишитесь задоволені його високою якістю та чудовим дизайном.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- Тип монтажу: приставний, пристінний
- Міцна і довговічна конструкція з МДФ, високоякісної сталі та загартованого скла
- Режими імітації полум'я та обігріву, що працюють незалежно один від одного
- Просте дистанційне та ручне керування
- Широка панорамна скляна панель вогнища
- Імітація цегляної кладки на стінках каміна
- 5 рівнів налаштування яскравості полум'я
- 5 рівнів налаштування тління полін
- Енергозберігаюче LED-освітлення
- Миттєвий та рівномірний обігрів приміщення
- 12 рівнів налаштування температури обігріву
- Захист від перегріву
- Таймер вимкнення від 30 хвилин до 6 годин
- Тижневий таймер обігріву
- Імітація звуку горіння дров
- Індикатор функцій
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія 12 місяців
Характеристики:
- Діагональ вогнища: 28 дюймів
- Площа обігріву: до 30 кв. м
- Номінальна потужність: 1,8 кВт
- Габаритні розміри (ширина х висота х глибина): 1180 х 961 х 430 мм
- Маса нетто: 55 кг
- Колір: білий б'янко
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 55 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1180 мм |
| Висота | 961 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 1,6 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1180х961х430 |
| Вага (кг) | 55 |
| Площа обігрівання | 30 |
| Облицювальний матеріал | дерево |
| Колір | білий б'янко |
| Гарантія | 1 рік |
| Розміщення | Пристінний |
| Тип каміна | Камінокомплекти |
| Потужність полум'я (кВт) | 1,8 кВт |
| Звук потріскування дров | Є |
| Регулювання інтенсивності полум'я | Да |
| Живлення | 220~240 В |
| Комплектація | Дрова, Пульт ДУ, термостат, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 49 500 ₴

