Камінокомплект ArtiFlame Toscana AF23S russet з обігрівом і звуком горіння вогню / Електрокамін + портал для дому
29 500 ₴
26 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Toscana AF23S R
Камінокомплект ArtiFlame Toscana AF23S Russet
Toscana AF23S Russet – це багатофункціональний камінокомплект універсального застосування від європейського виробника ArtiFlame.
Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігріву.
Завдяки вишуканому дизайну гармонійно впишеться в інтер’єр.
Модель є вдалою альтернативою традиційному дров'яному каміну за функціональними та декоративними параметрами.
Камінокомплект виготовлений із високоякісних матеріалів, відповідає вимогам безпеки й енергоефективності, простий в експлуатації.
Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й є більш стійким до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Портал покритий декількома шарами фарби та лаку.
Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Муляж полін і звук горіння вогню створюють максимальну подібність із дров'яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд з різних кутів.
Камін швидко і рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. За потреби обігрів можна відключати.
Модель оснащена сучасним світлодіодним освітленням, що споживає мінімальну кількість електроенергії.
Керування здійснюється з пульта дистанційного керування або за допомогою кнопок на передній панелі.
Легко збирається, всі етапи монтажу детально відображені в ілюстрованій інструкції.
Камінокомплект ArtiFlame Toscana AF23S Russet неодмінно стане центральним елементом інтер'єру, а також забезпечить приємну і затишну атмосферу в оселі.

- Стильний дизайн
- Конструкція з високоякісних матеріалів
- Широке панорамне скло
- Звук горіння вогню
- Тип встановлення: пристінний
- Реалістичний ефект полум’я
Особливості:
- Енергоощадне світлодіодне освітлення з енергоспоживанням всього 4 Вт
- Технологія візуалізації полум'я ідеально відтворює вигляд живого вогню
- Регулювання яскравості полум’я: 3 рівні
- Площа обігріву: до 30 квадратних метрів
- Потужність: 1,8 кВт
- Регулювання температури: від 17 °C до 27 °C
- Цифровий термостат
- Захист від перегріву
- Датчик відчиненого вікна
- Програмування автоматичного обігріву
- Дистанційне керування з пульта
- Ручне керування за допомогою кнопок на передній панелі
- Таймер вимкнення від 30 хвилин до 6 годин
- Цифровий дисплей
- Індикатор функцій
- Ефект полум’я працює незалежно від обігріву
- Можливість використання цілий рік з обігрівом або без
Характеристики:
- Ширина: 106,6 см
- Висота: 92,5 см
- Глибина: 37 см
- Гарантія: 12 місяців
- Маса нетто: 36,3 кг
- Діагональ вогнища: 23 дюйми
- Колір камінного порталу: Russet
Комплект постачання:
- Камін
- Портал
- Пульт дистанційного керування
- Елементи кріплення
- Детальна інструкція з експлуатації та встановлення
- Гарантійні зобов’язання
- Упакування для безпечного транспортування і зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 36.3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1066 мм |
| Висота | 925 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 1,6 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1066х925х370 |
| Вага (кг) | 36,3 |
| Площа обігрівання | 30 |
| Облицювальний матеріал | дерево |
| Колір | Russet |
| Гарантія | 1 рік |
| Розміщення | Пристінний |
| Тип каміна | Камінокомплекти |
| Потужність полум'я (кВт) | 1,8 кВт |
| Звук потріскування дров | Є |
| Регулювання інтенсивності полум'я | Да |
| Живлення | 220~240 В |
| Комплектація | Дрова, Пульт ДУ, термостат, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 26 500 ₴










