



Камінна топка Romotop HEAT R 2g S 81.51.40.21 - правостороння кутова камінна топка з роздільним склом (HR2SF 21)
149 022 ₴
116 229 ₴
- В наявності
- Код: HR2SF 21
Камінна топка Romotop HEAT R 2g S 81.51.40.21 - правостороння кутова камінна топка з роздільним склом
Камін у помешканні це романтика та затишок сімейних вечорів або довгих розмов із друзями під потріскування полін. На ринку існує величезна кількість камінів різних виробників, форм, розмірів та кольорів. Один із лідерів ринку - чеський виробник камінів та пічного обладнання Romotop. Серед асортименту виробника великий вибір різних топок, але особиливо полюбились українцям кутові камінні топки. Їх особливість у збільшеному оглядовому простірі, а також компактності. Для монтування такого каміну неважливий розмір кімнати, адже конструкція дозволяє органічно встановити топку будь-де.
Серія камінів Heat від Romotop надзвичайно популярна, а основні її характеристики:
- якість та надійність корпусу:
- посилений прокатний профіль для дверної рами;
- герметичність камери згорання;
- система "чисте скло";
- висока ефективність та чистота спалювання деревини;
- просте управлінням за допомогою регулятора.
Топка HEAT R 2g S 81.51.40.21 забезпечує повітряний або конвекційний обігрів приміщення. Завдяки системі "чисте скло" зі спеціальним обдувом камінне скло завжди буде чистим та охайним. Велике роздільне скло може бути розташовано як зліва, так і справа Воно відкриває широкий огляд на полум'я, а завдяки системі обдуву скло буде завжди чистим та охайним. Для зручного розташування виробник передбачив регульовані ніжки.
Основні характеристики топки:
-
ліво-/правостороння версія скла;
-
роздільне скло без з'єднувача;
- тяга: 12 Па;
-
скло з дизайнерським принтом чорного кольору;
-
призначена для конвекційного опалення;
-
інноваційна система допалювання пічних газів DOUBLE SPIN;
-
бесколосніковая камера – колосник і зольний ящик доступні для додаткового замовлення;
-
камера згоряння футерована натуральним шамотом;
-
управління первинним і вторинним повітрям за допомогою одного регулятора;
-
третинна подача повітря;
-
ЦПП – Центральна подача повітря;
-
відповідає нормативам: EN 13 229, DIN+, 15а B-VG 2015 р., Bimsch. V 1/2, закон «Про охорону атмосферного повітря ЧР»

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romotop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 190 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм. |
| Діаметр центр. подавання повітря | 150 мм |
| Допалювання димових газів | Да |
| Додаткові параметри | система допалювання печених газів DOUBLE SPIN |
| ККД, % | 83,2 |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 6,0 — 15,6 кВт |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Подача воздуха извне | є |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| Середня витрата деревини | 3,4 кг/год |
| Паливо | Дрова |
| Форма скла | Кутове |
| Футерування внутрішньої частини | шамот |
| Колір шамоту | Світлий |
- Ціна: 116 229 ₴

