Електрокамін Aflamo Modena білий / чорний з функцією обігріву приміщення лінійний настінний вбудований / Електричний камін
40 322 ₴
- Готово до відправки
- Код: Modena білий/чорний
Електрокамін Aflamo Modena білий / чорний з функцією обігріву приміщення лінійний настінний вбудований
Серед великої різноманітності вибору моделей камінів найбільший попит мають сучасні каміни європейського виробника Aflamo. Виробник Aflamo (Польща) – бренд, що пропонує електричні каміни з оптимальним поєднанням ціни, якості та дизайну. В асортименті виробника є різні види електрокамінів: настінні, вбудовані та приставні, електричні вставки, портали з МДФ, камінокомплекти різних стилів (сучасні хай-тек зі склом, модерн, класичні та ін.), розмірів (шириною від 60см до 2м) і квітів (білий, дуб, графіт, чорний, горіх, венге, бронза та ін.) Усі моделі обладнані захистом від перегріву, деякі – термостатом. На відміну від електричних топок інших виробників, декоративні каміни від Aflamo вже у стандартній комплектації мають на вибір 3 види зображення: поліна/колода, кристали або галька/камені, що дозволяє підібрати декор каміна під стиль інтер'єру, переваги та настрій власника.
Найпопулярніші у покупців серії електричних камінів Majestic, Aflamo Roya, Aflamo Albion мають безліч варіантів розмірів і задовольняють навіть найвибагливіші запити. Так, невеликий електрокамін ідеально впишеться навіть у смарт-квартиру, подарувавши їй затишок і ставши серцем будинку, а великий може стати центром уваги в luxury апартаментах, офісах, готелях, ресторанах. Але з-поміж інших особливу увагу слід приділити електрокаміну Modena. Чому саме він? Цей камін – ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати стильну річ та обігріваючий пристрій.
-
Зовнішній вигляд. Тристороння відкрита електрична топка виконана у стилі сучасного мінімалізму. Зверху та знизу декорована прямими рамками чорного або білого кольору відповідно до обраної модифікації.
-
Підсвічування. Виберіть колір підсвічування топки (10 кольорів на вибір) під свій настрій або інтер'єр.
-
Реалістичний зображення. Створіть затишну обстановку за допомогою реалістичного ефекту вогню завдяки новітній економічній системі LED світлодіодів. Ви можете вибрати один із двох варіантів зображення: дрова або кристали.
-
Обігрів. Обігрівати приміщення за допомогою електрокаміна зовсім не дорого. Електрична топка працює з потужністю 15 Вт із використанням сучасних економічних технологій. Ви можете вибрати один з двох рівнів нагрівання: 750W низький/1500W високий. Завдяки функції продувного опалення можна швидко прогріти приміщення.
-
Керування. Пульт дистанційного керування дозволяє віддалено змінювати налаштування. Додатково передбачено наявність сенсорної панелі, з якої зображення зникає через 10 секунд після останнього дотику.
-
Безпека. Електричні топки дуже безпечні. Такі каміни не використовують відкрите полум'я, їх поверхні не нагріваються, тому не загрожують пожежею чи небезпекою опіків у дітей та свійських тварин. Не виділяється дим, попіл та вихлопні гази. Крім того, камін має вбудовану систему безпеки, яка включає: датчик відкритого вікна, датчик температури, захист від перегріву і таймер сну.
-
Монтаж та встановлення. У комплекті є монтажні кріплення та інструкція, ви легко зможете самостійно його встановити. Передбачена можливість монтажу одним із трьох способів: повністю утопленим у стіну, частково втопленим у стіну або на стіну.
-
Екологічність. Каміни працюють електрикою, тому не виділяють шкідливих речовин і не забруднюють атмосферу.
-
Не потрібна додаткова вентиляція. Вам не потрібно провітрювати приміщення та впускати холодне повітря та шум.
-
Ніякого зайвого бруду. Більше не потрібно прибирати навколо каміна попіл та пил чи чистити камін.
-
Використовуйте цілий рік. Насолоджуватися каміном не тільки холодними зимовими вечорами, а будь-якої пори року – коли обігрів не потрібен просто вимкніть функцію обігріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1270 мм |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 0,75 - 1,5 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1270 х 520 х 180 |
| Площа обігрівання | 30-80 м.кв |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Комплектація | Сенсорна панель |
- Ціна: 40 322 ₴









