Електрокамін настінний вбудований з обігрівом Aflamo Majestic 45 / Електричний камін з пультом управління
30 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: Majestic 45
Електрокамін настінний вбудований з обігрівом Aflamo Majestic 45
Камін це вигідне вкладення коштів: він не просто виглядає стильно, а й економно обігріває приміщення. Камін в інтер'єрі не просто не старіє і не виходить із моди, а навпаки – стає все більш популярним. Камін у кімнаті однозначно притягує погляди та стає центральним елементом простору. Каміни можуть бути: дров'яні, газові, електричні або біокаміни. Окреме місце займають електрокаміни. Вони компактні, практичні, і головне їх можна легко встановити в квартирі, на відміну від інших видів. Далеко не в кожній квартирі можна встановити дров'яний або газовий камін і створити правильну систему відведення пічних газів. Одними з найякісніших на ринку моделі камінів та топок від європейського бренду Aflamo. Виробник багато років радує покупців чудовою якістю та безпекою. Його серія настінних електричних топок Majestic – це поєднання стилю, якості на безпеці.
-
Стиль. Компактний настінний камін (глибина 14 см), передня панель якого зроблена зі скла з чорною рамою, дуже красиво виглядає. Зображення на сенсорній панелі зникає через 10 секунд після натискання.
-
Безпека. Такі каміни не використовують відкрите полум'я, їх поверхні не нагріваються, тому не загрожують пожежею чи небезпекою опіків у дітей та свійських тварин. Не виділяється дим, попіл та вихлопні гази. Крім цього камін має вбудовану систему безпеки, яка включає: датчик відкритого вікна, датчик температури, захист від перегріву і таймер сну.
-
Простота встановлення. Настінні електрокаміни легко встановлюються. Вони зазвичай поставляються з монтажним кріпленням, що дозволяє легко закріпити їх на поверхні стіни. Ви можете встановити камін одним з трьох способів: повністю втоплений у стіну, частково втоплений у стіну або на стіну . Так само легко ставити, так само просто його переміщати по кімнаті або в інші кімнати. Це зручно, тому що не потрібні додаткові будівельні роботи як у випадку з традиційними камінами.
-
Енергоефективність. Електричний камін працює з потужністю 12Вт, з використанням сучасної економної LED технології та новітньої системи світлодіодів , які максимально ефективні.
-
Обігрів. Ви можете вибрати один з двох рівнів нагрівання: 750W низький/1500W високий. Завдяки функції продувного опалення можна швидко прогріти приміщення.
-
Реалістичний зображення. Завдяки новітній LED технології реалізується реалістичне зображення. Регулювання зображення вогню (за кольором: ефект вогню "дерево" - помаранчевий колір; ефект вогню "газовий камін" - синій колір; ефект вогню "біо-камін" - помаранчевий/синій кольори; 4 рівні яскравості полум'я; 3 варіанти підсвічування порталу 3 варіанти зображення на вибір: дрова, кристали або галька світлого кольору).
-
Простота у використанні. На вибір виробником передбачено 2 типи керування: сенсорна панель та пульт дистанційного керування.
-
Екологічність . Каміни, що працюють на електриці, не виділяють шкідливі речовини в атмосферу.
Головна перевага електрокаміна полягає в тому, щоб насолоджуватися затишком і теплом у будь-яку пору року (у теплу пору року просто вимкніть функцію обігріву) і при цьому не турбуватися через закупівлю дров, не мати клопоту з чищенням димоходу та прилеглої до каміна території, а також не займатися складною системою проектування та встановлення топки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Скло |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 25 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1140 мм |
| Висота | 540.5 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 0,75 - 1,5 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1140 x 54,50 x 140 |
| Площа обігрівання | 30-80 м.кв |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Комплектація | Сенсорна панель |
- Ціна: 30 575 ₴







