Електрокамін Aflamo Majestic 36 (Majestic 36)
27 693 ₴
- Готово до відправки
- Код: Majestic 36
Камін це вигідне вкладення коштів: він не просто виглядає стильно, а й економно обігріває приміщення. Камін в інтер'єрі не просто не старіє і не виходить із моди, а навпаки – стає все більш популярним. Камін у кімнаті однозначно притягує погляди та стає центральним елементом простору. Каміни можуть бути: дров'яні, газові, електричні або біокаміни. Окреме місце займають електрокаміни. Вони компактні, практичні, і головне їх можна легко встановити в квартирі, на відміну від інших видів. Далеко не в кожній квартирі можна встановити дров'яний або газовий камін і створити правильну систему відведення пічних газів. Одними з найякісніших на ринку моделі камінів та топок від європейського бренду Aflamo. Виробник багато років радує покупців чудовою якістю та безпекою. Його серія настінних електричних топок Majestic – це поєднання стилю, якості на безпеці.
Основні переваги електрокамінів серії Majestic:
Стиль. Компактний настінний камін (глибина 14 см), передня панель якого зроблена зі скла з чорною рамою, дуже красиво виглядає. Зображення на сенсорній панелі зникає через 10 секунд після натискання.
Безпека. Такі каміни не використовують відкрите полум'я, їх поверхні не нагріваються, тому не загрожують пожежею чи небезпекою опіків у дітей та свійських тварин. Не виділяється дим, попіл та вихлопні гази. Крім цього камін має вбудовану систему безпеки, яка включає: датчик відкритого вікна, датчик температури, захист від перегріву і таймер сну.
Простота встановлення. Настінні електрокаміни легко встановлюються. Вони зазвичай поставляються з монтажним кріпленням, що дозволяє легко закріпити їх на поверхні стіни. Ви можете встановити камін одним з трьох способів: повністю втоплений у стіну, частково втоплений у стіну або на стіну . Так само легко ставити, так само просто його переміщати по кімнаті або в інші кімнати. Це зручно, тому що не потрібні додаткові будівельні роботи як у випадку з традиційними камінами.
Енергоефективність. Електричний камін працює з потужністю 12Вт, з використанням сучасної економної LED технології та новітньої системи світлодіодів , які максимально ефективні.
Обігрів. Ви можете вибрати один з двох рівнів нагрівання: 750W низький/1500W високий. Завдяки функції продувного опалення можна швидко прогріти приміщення.
Реалістичний зображення. Завдяки новітній LED технології реалізується реалістичне зображення. Регулювання зображення вогню (за кольором: ефект вогню "дерево" - помаранчевий колір; ефект вогню "газовий камін" - синій колір; ефект вогню "біо-камін" - помаранчевий/синій кольори; 4 рівні яскравості полум'я; 3 варіанти підсвічування порталу 3 варіанти зображення на вибір: дрова, кристали або галька світлого кольору).
Простота у використанні. На вибір виробником передбачено 2 типи керування: сенсорна панель та пульт дистанційного керування.
Екологічність . Каміни, що працюють на електриці, не виділяють шкідливі речовини в атмосферу.
Головна перевага електрокаміна полягає в тому, щоб насолоджуватися затишком і теплом у будь-яку пору року (у теплу пору року просто вимкніть функцію обігріву) і при цьому не турбуватися через закупівлю дров, не мати клопоту з чищенням димоходу та прилеглої до каміна території, а також не займатися складною системою проектування та встановлення топки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 0,75 - 1,5 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 920 x 540 x 140 |
| Площа обігрівання | 30-80 м.кв |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Комплектація | Сенсорна панель |
- Ціна: 27 693 ₴









