Камінна топка чавунна на дровах і брикетах для приватного будинку і дачі Nordflam Alber Standatd / Топка на камін з чавуну
36 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: Alber Standatd
Камінна топка чавунна на дровах і брикетах для приватного будинку і дачі Nordflam Alber Standatd
Камінні топки завжди виглядають елегантно і стильно в будь-якому інтер'єрі, а топка від Nordflam зробить вашу оселю не тільки стильною, але й затишною. З потужністю 14 кВт та ефективністю 71%, ця топка зможе забезпечити тепло та зручність для опалювання до 140 м² простору.
Камінна топка виготовлена з чавуну, який забезпечує тривалий термін експлуатації та ефективність опалення. Ви можете використовувати як дрова, так і деревні брекети як паливо. А для зручності, топка має шибер та передбачене центральне підведення повітря.
Топка Alber Standatd відкривається бічним способом, що додає більше естетичної краси та робить її зручнішою для користування. А форма скла - пряма, додає екстра привабливості та чистоти дизайну.
Також варто зазначити, що ця топка не має водяного контуру, але забезпечує достатню потужність нагріву, щоб зробити ваше життя комфортнішим у зимові місяці. І щоб ви були впевнені у якості продукту, Nordflam надає гарантію на 5 років.
Так що, якщо ви шукаєте камінну топку, яка буде надійною, ефективною та стильною, тоді топка від Nordflam - це саме те, що вам потрібно!

- Категорія: Камінні топки
- Потужність, кВт 14
- Діапазон потужності нагріву, кВт 10-14
- ККД, % 71
- Опалювальна площа, м² 140
- Діаметр димоходу, мм 180
- Розміри (В×Ш×Г), мм 694×690×432
- Вага, кг 116
- Матеріал корпусу чавун
- Вид палива дрова, деревний брекет
- Фасад односторонній
- Відкриття дверцят бічне
- Форма скла пряма
- Водяний контур немає
- Шибер є
- Центральне підведення повітря (ЦПВ) передбачено
- Виробник Nordflam
- Країна-виробник Польща
- Гарантія, років 5
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Alber Standatd ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл. ;
Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 116 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 694 мм |
| Глибина | 432 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 71 |
| Вага (кг) | 116 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | є |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 36 924 ₴









