Чавунна камінна топка на дровах для заміського будинку і дачі Nordflam Remus / Топка на камін з чавуну дров'яна
42 687 ₴
38 403 ₴
- Готово до відправки
- Код: Remus
Камінна чавунна топка 16 кВт з комбінованою подачею повітря Nordflam Remus
Ця камінна топка — надійний союзник для тих, хто вважає комфортну атмосферу у своєму домі найважливішою. Вона є ідеальним варіантом для тих, хто хоче насолоджуватися спокійними зимовими вечорами від блиску полум’я згоряючого дерева.
Ця камінна топка — це не тільки функціональне обладнання, але й чудовий декоративний елемент у будь-якому інтер'єрі. Її елегантний дизайн із прямим склом забезпечує не тільки ефективний розподіл тепла по кімнаті, але і створює враження глибокого поєднання з природою завдяки використанню дерева як палива.
Завдяки комбінованій системі подачі повітря та системі "Чисте скло" ця камінна топка не тільки забезпечує ефективне опалення, але й додатковий комфорт для очей, щоб насолоджуватися вогнем зручно і без перешкод.
Використання цієї камінної топки дає можливість зробити зимові вечори більш романтичними та затишними. Це ідеальний варіант для тих, хто любить проводити час зі своїми близькими, насолоджуючись теплом та атмосферою затишку, яку створює ця камінна топка.

- Вага (кг): 130 кг
- Габарити ВxШxГ: 830х750х432 мм
- Гарантія: 5 років
- Гільйотини немає
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Зольник: так
- Конфігурація топки: пряма
- ККД: 70%
- Матеріал: чавун
- Потужність (кВт): 16 кВт
- Наявність дефлектора: так
- Наявність шибера: так
- Обмежувач дров: так
- Площа обігріву: 160 м²
- Подача повітря: комбінована
- Система "Чисте скло": так
- Країна-виробник: Польща
- Температура відпрацьованих газів (℃): 348°C
- Тип скла: пряме
- Тип топки: повітряна
- Паливо: дерево
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Remus ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 432 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 73 |
| Вага (кг) | 130 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | Без бойлера |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 38 403 ₴










