

Камінна топка Nordflam Corno на дровах чавунна для обігріву будинку і дачі / Топка на камін з чавуну опалювальна
25 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: Corno
Камінна чавунна топка 13 кВт з дефлектором Nordflam Corno
Ця камінна топка — справжнє втілення міцності та потужності. Виготовлена з високоякісного чавуну, вона готова витримати найважчі умови експлуатації та забезпечити тепло великому приміщенню площею до 130 квадратних метрів. Завдяки зольнику та дефлектору вона забезпечує максимальну ефективність, а обмежувач дров дозволяє оптимально використовувати паливо та підтримувати довгий час роботи топки.
Безпеку її використання забезпечено наявністю шибера, який дозволяє контролювати процес згоряння та максимально ефективно використовувати паливо. І все це в невеликому компактному розмірі, що дозволяє встановлювати її практично в будь-якому приміщенні. Ви будете вражені якістю та надійністю цієї камінної топки!

- Вага (кг): 87 кг
- Габарити ВxШxГ: 622х650х365 мм
- Гарантія: 2 роки
- Гільйотини немає
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Зольник: так
- Конфігурація топки: пряма
- ККД: 76%
- Матеріал: чавун
- Потужність (кВт): 13 кВт
- Наявність дефлектора: так
- Наявність шибера: так
- Обмежувач дров: так
- Площа обігріву: 130 м²
- Подача повітря із приміщення
- Система "Чисте скло": так
- Країна-виробник: Польща
- Температура відпрацьованих газів (℃): 550°C
- Тип скла: пряме
- Тип топки: повітряна
- Паливо: Дерево
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Corno ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 87 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 622 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 76 |
| Вага (кг) | 87 |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 13 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | Без бойлера |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 25 194 ₴

