Камінна топка чавунна на дровах для опалення приватного будинку Nordflam ETNA Right / Топка на камін з зольним ящиком і шибером
39 627 ₴
35 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: ETNA Right
Камінна чавунна топка Nordflam 14 кВт з верхнім підключенням
Камінна топка Nordflam, виготовлена з високоякісного чавуну, є ідеальним вибором для ефективного опалення ваших приміщень. Завдяки своїм розмірам і потужності 14 кВт, ця топка з легкістю зможе обігріти приміщення площею до 140 м², що робить її ідеальним варіантом для великих кімнат або будинків. ККД становить 60%, що означає високу ефективність опалення та економію.
Камінна топка має діаметр димаря 180 мм та верхнє підключення. Пристрій оснащений зольним ящиком та шибером, що полегшує процес очищення від залишків попелу та диму. Крім того, наявність подачі повітря через колісники та на скло забезпечує більш ефективне згоряння палива та зменшення викидів димових газів.
Ця камінна топка зручна у використанні та має стильний дизайн у чорному кольорі, що додає затишку та комфорту вашому приміщенню. Крім того, прилад має підведення зовнішнього повітря, що забезпечує ще більшу ефективність.
Вироблена компанією Nordflam у Польщі, ця камінна топка — надійний вибір для всіх, хто шукає ефективний та зручний спосіб опалення свого дому.

- Висота: 622 мм
- Ширина: 655 мм
- Глибина: 410 мм
- Вага: 81 кг
- Потужність: 14 кВт
- ККД: 60 %
- Площа опалюваного приміщення: 140 м²
- Діаметр димаря: 180 мм
- Підключення до димаря: Верхнє
- Підведення зовнішнього повітря: Ні
- Вторинне допалювання газів: Ні
- Подача повітря через колісники: Так
- Подача повітря на скло: Так
- Зольний ящик: Так
- Шибер: Так
- Колір: Чорний
- Матеріал: Чавун
- Футерування: Ні
- Паливо: Дрова
- Виробник: Nordflam, Польща
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM ETNA Right ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 81 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 655 мм |
| Висота | 622 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 68 |
| Вага (кг) | 81 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 13 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Кутове |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | є |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 35 649 ₴







