Камінна топка чавунна на дровах для обігріву будинку і дачі Nordflam ETNA Left / Дров'яна топка для опалення приміщення
39 627 ₴
35 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: ETNA Left
Камінна топка чавунна на дровах для обігріву будинку і дачі Nordflam ETNA Left
Камінна топка від виробника Nordflam з Польщі - це надійний та стильний вибір для тих, хто бажає комфортного та ефективного обігріву свого будинку. Використовуючи тверде паливо, таке як дрова, вона забезпечує потужність в 13 кВт, що дозволяє ефективно опалювати приміщення площею до 140 м2.
Топка виготовлена з високоякісного чавуну, що гарантує довговічність та надійність використання. Закритий тип топки дозволяє контролювати тепловий режим та зменшувати втрати тепла, забезпечуючи економію енергії.
Наявність бічного скла та шибера дозволяє спостерігати за полум'ям та контролювати потік повітря. Відкриття дверцят топки бічним способом є додатковим зручним рішенням. Розміри топки (ширина 646 мм, висота 610 мм, глибина 404 мм) дозволяють легко встановлювати її в будь-якому приміщенні. Вага топки складає 90 кг.
Підключення до димаря зверху забезпечує просту та зручну установку. Діаметр димоходу становить 180 мм і дозволяє швидко й ефективно виводити назовні гази.

- Виробник Nordflam
- Країна виробник Польща
- Вид пального Тверде
- Матеріал топки Чавун
- Тип топки Закрита
- Водяний контур Ні
- Підключення до димаря Верхнє
- Габаритні і приєднувальні розміри
- Ширина 646 мм
- Висота 610 мм
- Глибина 404 мм
- Діаметр димоходу 180 мм
- Форма скла топки Ліве бічне скло
- Наявність шибера Так
- Спосіб відкриття дверцят топки Бічне відкриття
- Кількість шибок у дверцятах 1
- Вага 90
- Потужність номінальна 13 кВт
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей «Камін & Інтер’єр»
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM ETNA Left в салоні камінів та печей «Камін & Інтер’єр», ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл. ;
Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Скло з двох сторін |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 646 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 404 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 68 |
| Вага (кг) | 81 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 13 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Кутове |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | є |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 35 649 ₴







