Камінна топка сталева на дровах Romotop BASIC 3g 75.50.01 / Топка на камін для опалення заміського будинку та дачі
92 922 ₴
74 358 ₴
- Готово до відправки
- Код: B3Y 01
+380 (50) 662-13-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінна топка Romotop BASIC 3g 75.50.01 пряма повітряна (конвекційна)
Камінна топка Romotop BASIC 3g 75.50.01 — пряма повітряна (конвекційна) топка для обігріву будинку.
Чеський бренд камінів Romotop – це ідеальне співвідношення ціни та якості. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали та комплектуючі, а також доступний широкий вибір додаткових опцій.

Особливості та переваги:
- Призначена для конвекційного та акумулюючого обігріву
- Система виведення продуктів згоряння Romotop DOUBLE SPIN
- ЦПП – центральна подача повітря
- Шамотна камера згоряння
- Регульовані ніжки
- Міцна дверна рама з прокатного профілю
- Довжина поліна до 500 мм
- Відповідність стандартам EN 13229, DIN+, B-VG 2015, BimschV 1/2
- Система «чисте скло»
- Просте управління одним регулятором
Додаткові можливості:
- Можливість встановлення акумуляційних комплектів ROMOTOP MAMMOTH
- Збільшення часу охолодження до 8,5 годин
- Захист від перегріву повітря в приміщенні
- Декоративна рамка доступна додатково

Камінна топка ROMOTOP BASIC 3g 75.50.01 — одна з найпопулярніших моделей на ринку України, яка поєднує надійність, ефективність та сучасний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romotop |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 81.4 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 3 |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 148 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір фасаду, ШхВ, см. | 75 x 50 |
| ККД, % | 81,4 |
| Потужність | 5,2 - 13,4 кВт |
| Вага (кг) | 148 |
| Максимальна довжина поліна, см | 50 |
| Подача воздуха извне | є |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Гарантія | 5 років |
| Форма скла | Пряме |
| Додаткові параметри | система виведення продуктів згоряння Romotop DOUBLE SPIN |
| Футерування внутрішньої частини | шамот |
| Допалювання димових газів | Да |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Сталь |
| Колір шамоту | Світлий |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| Середня витрата деревини | 2,7 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 358 ₴








