


Чавунна піч дров'яна із закритою камерою згоряння та місцем для зберігання дров Nordflam MODENA / Камінна топка
46 665 ₴
- Готово до відправки
- Код: MODENA
Дров'яна піч NORDFLAM MODENA
Камінна топка NORDflam Modena Eko - це чавунна піч із закритою камерою згоряння та зовнішнім підведенням повітря, призначена для приміщень площею до 90 м². Клас енергоспоживання А+ та регулювання первинної, вторинної та третинної подачі повітря. Оснащений панорамним склом і має гарантію 2 роки.
- Дров'яна піч з місцем для зберігання дров
- Панорамне скло для чудового огляду вогню
- Чавунні подвійні стінки
- Можливість подачі зовнішнього повітря
- Патрубок для підключення до димоходу зверху і ззаду
- Потужність: 9 кВт
- Клас енергоефективності: А+

Особливості та переваги:
Камінна піч NORDflam Modena Eko характеризується чавунною конструкцією та закритою камерою згоряння, що забезпечує ефективний обігрів приміщень до 90 м². Оснащений зовнішнім регулюванням подачі повітря та механізмами контролю первинного, вторинного та третинного повітря, що забезпечує оптимальне згоряння та мінімізує викиди шкідливих сполук. Панорамне скло дозволяє милуватися полум'ям, а можливість направити вихід вихлопних газів вгору або назад підвищує гнучкість установки. Піч має подвійні внутрішні стінки і центральну подачу повітря, що підвищує її ефективність і безпеку використання. Чорне покриття ідеально вписується в різні інтер'єри.
- Номінальна потужність (кВт): 9
- Діаметр вихлопної труби (мм): fi 150
- Енергоефективність (%): 79
- Викиди CO з 13% O2: 0,13
- Температура диму (°C): 367
- Площа обігріву (м²): 70
- Висота (мм): 855
- Ширина (мм): 590
- Глибина (мм): 380
- Розмір скла (мм): 290 x 362
- Вага (кг): 128
- Клас енергоспоживання: A+
- Гарантія: 2 роки
- Паливо: Дерево
- Матеріал: чавун (гусь)
- Подача зовнішнього повітря (мм): fi 100
- Відповідає ECODESIGN: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 128 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина скла дверцят | 290 мм |
| Висота скла дверцят | 362 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри (ВхШхГ), мм. | 855 x 590 x 380 мм |
| Колір | Чорний |
| Площа обігрівання (м2) | 90 м.кв. |
| ККД, % | 84 |
| Потужність | 4 - 12 кВт |
| Вага (кг) | 128 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Колосник і попільник | Да |
| Номінальна потужність | 9 |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Додаткові параметри | система "чисте скло" |
| Допалювання димових газів | Да |
| Матеріал | Чавун |
- Ціна: 46 665 ₴

