Піч-камін сталева на дровах опалювальна для приватного будинку та дачі Kratki ROLLO Ø 150 (8 кВт) / Буржуйка закрита дров’яна зі с
58 482 ₴
55 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: ROLLO
+380 (50) 662-13-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч-камін Kratki ROLLO Ø150 (8,0 кВт) сталева на дровах
Сталева піч-камін Kratki ROLLO Ø150 (8,0 кВт) – поєднання стилю та ефективності. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасний і ефективний спосіб обігріву.
Вона поєднує високу продуктивність, екологічну ефективність і стильний дизайн, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Завдяки панорамному склу ви зможете насолоджуватися виглядом живого полум'я.

Особливості та переваги:
- Сучасний дизайн з панорамним склом
- Висока енергоефективність (ККД 78%)
- Подвійне допалювання для зменшення викидів
- Жароміцна сталь для довговічності
- Камера TERMOTEC для акумуляції тепла
- Потрійна система подачі повітря
- Скло SCHOTT ROBAX з повітряною завісою
- Зручне регулювання інтенсивності горіння
- Зольник для легкого очищення
Технічні характеристики:
- Тип палива: деревина (вологість ≤20%)
- Номінальна потужність: 8,0 кВт
- Діапазон потужності: 5,5 – 10,5 кВт
- ККД: 78%
- Вага: 103 кг
- Габарити: 52,6 × 97,6 × 40,2 см
- Діаметр димоходу: 150 мм
- Температура газів: 265°C
- Максимальна довжина дров: 25 см
- Індекс енергоефективності: 102,79
- Стандарти: Ecodesign, BImSchV 2

Kratki ROLLO – це поєднання сучасних технологій, стильного дизайну та високої ефективності, що забезпечує комфорт і затишок у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Види твердого палива | Дрова |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 265 град. |
| Колір | Чорний |
| Вага | 103 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 526 мм |
| Висота | 976 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа обігрівання (м2) | 40-100 |
| ККД, % | 78 |
| Потужність | 5,5 - 10,5 кВт |
| Вага (кг) | 103 |
| Максимальна довжина поліна, см | 25 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дерево; Тверде паливо |
| Колосник і попільник | Да |
| Гарантія | 5 років |
| Форма скла | напівкругле |
| Футерування внутрішньої частини | керамітон |
| Допалювання димових газів | Да |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Сталь |
| Колір шамоту | Світлий |
| Тип каміна | Підлогові |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| На нозі | Немає |
| Особливості | Тривале горіння; Повітряне опалення; Подвійне допалювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 558 ₴









