Піч-камін на дровах для будинку і дачі Plamen Tena Termo з водяним контуром / Опалювальна піч буржуйка дров'яна для обігріву
70 117 ₴
63 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tena Termo
Піч-камін на дровах для будинку і дачі Plamen Tena Termo
Ця піч стане чудовою заміною центральному опаленню, адже обігріває приміщення близько 200 кв. м., до того ж має водонагрівальний елемент. Завдяки стильному та вишуканому дизайну чудово доповнить будь-який інтер'єр.

-
Матеріали: Камера горіння та всі деталі, що безпосередньо контактують з вогнем, виконані з чавуну, в тому числі й колісники. Чавун має чудові теплонакопичувальні якості. Бічна частина обкладена сталевим листом, який покритий емаллю.
-
Регуляція руху повітря: Піч має коригувальні регулятори подачі повітря, що дозволяють рівномірно розподіляти його у камері горіння.
-
Супер режим неперервного горіння: У режимі безперервного горіння піч може ефективно використовувати твердопаливні матеріали, що дозволяє заощаджувати паливо та зменшувати викиди газів у повітря, дбайливо ставлячись до екології навколишнього середовища.
-
Комплектуючі: До комплекту також входить окремий зольний ящик, який дозволяє легко очищувати піч-камін від продуктів згоряння. Прямокутне скло пічного вікна виготовлене з якісного жаростійкого матеріалу від Німецької фірми ShotRobax, яке може витримувати високу температуру до 800 градусів.
-
Види палива для печі-каміна: Піч може працювати з дровами або брикетами (завантаження 4 кг)
Характеристики:
- Розміри:750х750х520 мм
- Вага:179 кг
- Номінальна потужність:15кВт
- Максимальна потужність:20 кВт
- Опалюваний простір:360 м3
- Діаметр димоходу:150мм
- Розмір рами топки:420х205 мм
- Розмір топки:620х335х340мм
- Кількість води в баку:9,5 л
- Максимальний робочий тиск:2 Бар
- Номінальна потужність котла:7,5 кВт
- ККД:77,9%

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Вага | 179 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина топкових дверцят | 420 мм |
| Висота топкових дверцят | 205 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 63 105 ₴









