


Піч-камін на дровах для будинку та дачі Invicta CHATEL чавунна / Опалювальна піч буржуйка дров’яна для обігріву приміщення
43 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: ref. 6137-44
Піч-камін Invicta CHATEL чавунна на дровах
Піч-камін Invicta CHATEL – дуже ефективна та компактна модель, яка вписується в будь-який тип інтер'єру. Invicta Chatel – це чудова чавунна піч у стилі модерн, яка не лише виконує функцію обігріву приміщення, але й створює естетичну привабливість в інтер'єрі.
Ця піч вражає своїм дизайном і деталізацією, що дозволяє виразити свою індивідуальність і стиль. Завдяки можливості регулювання верхньої і нижньої подачі повітря, ви можете контролювати інтенсивність горіння в печі.

- Компактна чавунна піч-камін у стилі модерн
- Регулювання верхньої і нижньої подачі повітря
- Ручка, що обертається, забезпечує герметичне закриття дверцят
- Запобігання проникненню диму або запаху в приміщення
- Система «чисте скло» спрощує очищення та зменшує накопичення кіптяви
- Регульоване вторинне повітря захищає скло від диму та відкладень
- Регульований потік вторинного повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою
- Тривале горіння до 8 годин без дозаправки і стороннього втручання
- Подовження гарантії на 3 роки за умови онлайн-реєстрації продукту
- Французьке походження виробництва підтверджене сертифікатом Origine France Garantie
- Система допалювання зменшує забруднення та підвищує повноту згоряння
- Піч є не лише джерелом тепла, а й стильним елементом декору
Технологія «чисте скло» забезпечує чистоту скла печі, уникає накопичення кіптяви і спрощує процес очищення. Ви зможете насолоджуватися видом палаючого вогнища, не хвилюючись про чистку скла.
Система допалювання передбачає нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згоряння. Додатковий повітрозабірник ззаду сприяє руйнуванню вуглеводнів при високих температурах, завдяки чому згоряння завершується, а забруднення зменшується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Види твердого палива | Дрова |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 77.0 (%) |
| Потужність | 5.0-12.0 кВт. |
| Вага (кг) | 80.0 (кг) |
| Максимальна довжина поліна, см | 80 см. |
| Паливо | Дрова |
| Гарантія | 5 років |
| Форма скла | Тунельне |
| Матеріал | Чавун |
- Ціна: 43 092 ₴

