Опалювально-варильна піч Plamen Calorex 100 біла / Кухонна піч з плитою для обігріву будинку і приготування їжі
54 763 ₴
49 286 ₴
- Готово до відправки
- Код: Calorex 100
Піч опалювально-варильна Plamen Calorex 100 white чавунна на дровах
Опалювально-варильна піч Plamen Calorex 100 white — це вдале поєднання функціональності, надійності та витонченого дизайну. Вона забезпечує ефективне обігрівання приміщення та зручне приготування їжі на дровах.
Широка варильна поверхня, містка духова шафа та стильний чорно-білий корпус роблять цю модель ідеальною для заміського будинку або дачі.

- Чавунна варильна плита з великою конфоркою
- Простора духова шафа з термометром і склом
- Регулювання інтенсивності горіння
- Високий ККД понад 80%
- Компактна та ефективна конструкція
- Стильний білий корпус з чорною варильною поверхнею
- Верхній або боковий вихід димоходу
- Шухляда для дров у нижній частині
Піч виготовлена на хорватському заводі Plamen із використанням чавуну EN-GJL-200, що забезпечує довговічність та стійкість до високих температур. Поверхня покрита жаростійкою емаллю білого кольору.
Ця модель дозволяє не тільки ефективно обігрівати приміщення, а й готувати їжу навіть за відсутності електрики чи газу.

Plamen Calorex 100 white — це надійне джерело тепла та комфорту, яке забезпечує автономність і затишок у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 7500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.8 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 138 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 585 мм |
| Висота | 895 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Бак для води | Ні |
| Кошик для дров | Так |
| Зольник | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри (ВхШхГ), мм. | 895х585х645 |
| Площа обігрівання (м2) | 100 м.кв |
| ККД, % | 80.8 |
| Потужність | 7.5-10 |
| Вага (кг) | 138 |
| Максимальна довжина поліна, см | 35 |
| Паливо | Дрова |
| Колосник і попільник | Да |
| Гарантія | 5 років |
| Форма скла | Пряме |
| Додаткові параметри | Клас енергоефективності А+ |
| З варильною поверхнею | Да |
| Колір облицювання | Білий |
| Футерування внутрішньої частини | чавун |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Колір шамоту | Темний |
| Тип каміна | Підлогові |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| На нозі | Немає |
| Особливості | система "чисте скло", шибер |
| З духовкою | Да |
- Ціна: 49 286 ₴






