Піч-камін чавунна на дровах опалювальна для приватного будинку і дачі NORDflam Toria / Буржуйка на ніжках підлогова
53 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Toria
+380 (50) 662-13-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чавунна піч-камін на дровах для опалення приватного будинку і дачі NORDflam Toria
NORDflam Toria — це потужна та надійна чавунна піч-камін, яка створена для ефективного обігріву приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Модель поєднує сучасні технології горіння, високу тепловіддачу та класичний дизайн, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
Завдяки потужності 11 кВт піч здатна швидко та ефективно прогрівати великі приміщення. Міцний корпус із чавуну вагою 175 кг забезпечує довговічність, стабільне утримання тепла та рівномірну тепловіддачу.
Подвійні стінки топки та система подвійного допалу дозволяють ефективніше використовувати енергію дров, підвищуючи ККД та зменшуючи витрати палива. Система «Чисте скло» підтримує прозорість дверцят, дозволяючи насолоджуватися видом живого полум’я.

Особливості печі-каміну NORDflam Toria:
- Міцний корпус із високоякісного чавуну
- Подвійні стінки топки для підвищеної ефективності горіння
- Система подвійного допалу
- Система «Чисте скло»
- Чавунний колосник
- Наявність дефлектора для підвищення тепловіддачі
- Зольник для легкого очищення печі
- Обмежувач дров для безпечного використання
- Можливість підключення димоходу зверху або ззаду
Характеристики печі-каміну:
- Потужність: 11 кВт
- ККД: 71 %
- Габарити (В×Ш×Г): 865 × 773 × 493 мм
- Вага: 175 кг
- Діаметр димоходу: 150 мм
- Температура димових газів: 356 °C
- Паливо: дрова
- Матеріал: чавун
- Тип печі: повітряна
- Країна виробник: Польща
- Гарантія: 2 роки
Чому варто купити NORDflam Toria у нас?
- Ми є офіційним дилером бренду NORDFLAM у Києві та Київській області
- Професійна консультація при виборі камінного обладнання
- Монтаж камінів та печей «під ключ»
- Офіційна гарантія від виробника
- Безкоштовна доставка по Києву та Київській області
- Знижки на монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Види твердого палива | Дрова |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 773 мм |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 493 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 71 |
| Вага (кг) | 175 |
| Паливо | Дрова |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Матеріал | Чавун |
| На нозі | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 499 ₴










