Камінокомплект: камін електричний з порталом TAGU MAGNA чорний / Електрокамін для квартири та будинку з обігрівом
26 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: FM464-BL1-23PF1A
Камінокомплект TAGU MAGNA Чорний
Електрокамін це відмінний спосіб додати атмосфери та комфорту до вашої оселі без необхідності мати справжній камін. У вас є змога спостерігати полум'я, відчувати тепло каміна, але немає необхідності використання дров. На відміну від справжнього каміну, який може бути небезпечним через відкрите полум'я, електрокамін не має вогню і не створює диму.
Це робить його ідеальним вибором для тих, хто живе у квартирі або не хоче мати справу із незручностями, пов'язаними з традиційними камінами. Важливим є й показник енергозбереження. Електрокамін не тільки споживає менше енергії, ніж традиційні каміни, а й дозволяє регулювати температуру у вашому будинку, забезпечуючи комфортну атмосферу без перегріву.
Одним із найкращих рішень для будинку або квартири є електрокамін Tagu Magna. Це якісний камін преміум-класу в корпусі чорного кольору, виконаний зі шпонованого МДФ. Камін елегантно виглядає та підійде для будь-якої кімнати в помешканні або в офісі.
Посередені каміна знаходиться арка, с обох боків розташовані колони з подвійними базовими блоками та піднятими вгору панелями, а також є верхня полиця. Розімри електрокаміну ВxШxГ: 1022х1137х282 мм.

- Електрична вставка Tagu POWERFLAME FIREBOX 23"
Вставка максимально просто монтується, ніякого додаткового обладнання не потрібно. Глибина вставки лише 15 см, тобто вона може бути просто вбудована в кам'яний камін або стіни за допомогою додаткового інсталяційного комплекту FISK-23 Installation Kit.
- 7-денний енергозберігаючий таймер
Таймер має безліч корисних можливостей:
- ви можете встановити графік опалення на кожен день тижня;
- ви будете завжди точно контролювати температуру. Електрокамін має вбудований термостат, а отже ви зможете раціонально використовувати тепло;
- термостат може визначити відкрите вікно. Якщо у приміщенні відчинене вікно або температура у приміщенні раптово падає, вставка TAGU PowerFlame автоматично вимикається;
- LED дисплей - на ньому ви зможете побачити всі налаштування (відображення зникає через 1 хвилину).
- Потужність обігріву 1500 ВТ
Камінокомплект дає максимальну кількість тепла - при тихій роботі, він може обігріти приміщення площею до 37 кв.м. TAGU MAGNA має таймер сну, завдяки чому ви будете відпочивати у комфортній обстановці.
- Яскравий ефект вогню
Полум'я горить дуже яскраво, ви будете бачити його вдень та вночі. А створити бажану яскравість полум'я можна за допомогою регульованої яскравості полум'я. В електрокаміні встановлена енергозберігаюча лампа на 10 Вт
- Дистанційне керування каміном
Функціями пристрою зручно керувати та настроювати завдяки пульту дистанційного керування
Довжина кабелю – 1,8 м.
Технічні характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал корпусу: шпонований МДФ
- Діагональ/розмір вставки: 23"
- Глибина вставки: 15 см
- Напруга: 220-240В
- Потужність обігріву: 1500 Вт
- Площа обігріву: до 37 кв.м
- Енергозберігаюча лампа: 10 Вт
- Розміри (ВxШxГ): 1022х1137х282 мм
- Довжина кабелю: 1,8 м

Чому варто купити камінокомплект TAGU MAGNA Чорний?
-
Ми є офіційним дилером європейського виробника електрокамінів TAGU.
При купівлі камінокомплекту TAGU MAGNA ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі камінокомплекту кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на камінокомплект від заводу-виробника Tagu;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкту по м. Києву та Київській обл.;
- Додаткову знижку як на камінокомплект так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAGU |
| Країна виробник | Румунія |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 37 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1137 мм |
| Висота | 1022 мм |
| Глибина | 282 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 26 724 ₴







