Настінний електрокамін із зображенням дров, кристалів, гальки Aflamo Pride S153 / Електричний камін з пультом управління
36 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: Pride S153
Настінний електрокамін Pride S153 без функції обігріву
Ми звикли бачити камін громіздким, великим предметом, що обігріває. А як щодо компактного та стильного настінного електричного каміну без обігріву? Електрокамін серії Pride від європейського виробника Aflamo пропонує красиве доповнення до будь-якого інтер'єру. Тонка панель глибиною всього лише 13 см не займе багато місця. Ви маєте вибір як встановлювати камін: повністю утопленим в стіну, частково утопленим в стіну або на стіну. Цей настінний електрокамін відрізняється своєю естетичною привабливістю та стильним дизайном, які додають шарму інтер'єру будь-якого приміщення.
-
Зовнішній вигляд. Скляна передня панель і корпус, виконаний в стилі мінімалізм, стануть чудовим дповненням інтер'єру.
-
Реалістичне зображення. Створіть затишну обстановку за допомогою реалістичного ефекту вогню, завдяки новітній економічній системі LED світлодіодів. Ви можете обирати один із трьох варіантів зображення: дрова, кристали або галька світлого кольору.
-
Пульт дистанційного керування. Дозволяє віддалено змінювати налаштування.
-
Безпека. Електричні топки максимально безпечні. Такі каміни не використовують відкрите полум'я, їхні поверхні не нагріваються, тому не загрожують виникненням пожежі або небезпекою опіків у дітей та домашніх тварин. Не виділяється дим, попіл та вихлопні гази.
-
Екологічність. Каміни працюють на електриці, тому не виділяють шкідливі речовини та не забруднюють атмосферу.
-
Не потрібна додатова вентиляція. Вам не потрібно провітрювати приміщення й впускати холодне повітря та шум.
-
Ніякого зайвого бруду. Більше не потрібно прибирати навколо каміна попіл та пил або чистити сам камін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Скло |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1530 мм |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Ні |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1530 х 420 х 130 |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Комплектація | Пульт ДК |
- Ціна: 36 167 ₴










