Електрокамін Aflamo Royal 42 настінний вбудований з ефектом живого вогню / Електричний камін з пультом ДУ
33 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: Royal 42
Електрокамін Aflamo Royal 42 настінний вбудований з ефектом живого вогню
Що може бути кращим за приємний вечір вдома, проведенний за спогляданням гри вогню? Проте в квартирі реалізувати ідею каміну не так й просто, та й не завжди можливо. На допомогу тут приходить електричний камін, він відтворює полум'я, яке практично не відрізняється від справжнього та ефективно обігріває приміщення. Особливо приємним є те, що використовувати камін можна цілий рік - в теплу пору року просто вимкніть функцію обігріву та насолоджуйтесь красивою картинкою. Ні клопоту із закупами та зберіганням дров або вугілля, із чисткою димаря та прилеглої до каміну площі.
-
Топки Aflamo серії Royal з настінним кріпленням дозволяє економити простір у приміщенні. Ви можете встановити камін одним із трьох способів: повністю втопленим в стіну, частково втопленим в стіну або на стіну. Так само легко як становлювати, камін легко переміщувати по кімнаті або в інші кімнати. Глибина топки всього лише 15 см, тож якщо топка буде розміщена на стіні вона не займе багато місця.
-
Зовнішній вигляд топки це плоске пряме скло чорного кольору, яке не нагрівається та є максимально безпечним для дітей та тварин. Виробник домігся максимально реалістичної передачі полум'я з ефектом пульсації. Яскравий вогонь передається завдяки енергозберігаючій світлодіодній технології. Автономні режими роботи, рівні яскравості полум'я, температура та інші параментри роботи регулюються за допомогою пульта дистанційного управління та допоможуть зробити ваш камін індивідуальним.
-
Каміни ще й максимально безпечні для використання в житлі. Aflamo Royal 42 працює на електриці, не виділяє дим, попіл та вихлопні гази. Окрім цього камін має вбудовану систему безпеки, яка включає в себе: датчик відчиненого вікна, датчик температури та таймер сну.
-
Комплектація електричної топки Aflamo: камін; пульт ДК; набір топок; допоміжні аксесуари для монтажу; посібник із свтановлення та обслуговування; профілі з пінополистеролу, які захищають пристрій від пошкоджень при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Скло |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 25 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1060 мм |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 0,75 - 1,5 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1060 x 430 x 150 |
| Площа обігрівання | 30-80 м.кв |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Комплектація | Пульт ДК |
- Ціна: 33 345 ₴








