



Електрокамін настінний вбудований з обігрівом лінійний Aflamo Albion 36 / Електричний камін сенсорний + пульт управління
13 902 ₴
- Готово до відправки
- Код: Albion 36
Електрокамін настінний вбудований з обігрівом лінійний Aflamo Albion 36
Польський виробник електричних камінів Aflamo пропонує електричні каміни з ідеальним поєднанням ціни, якості та дизайну. Камін у квартирі для багатьох здається нереальною ідеєю, але Афламо руйнує цей міф! «Камін у квартирі – реально», – гасло компанії, що виробляє електрокаміни з ефектом живого вогню вже багато років. Серед асортименту виробника є різні види: настінні, вбудовані і приставні, електричні вставки, портали з МДФ, камінокомплекти різних стилів (сучасні хай-тек зі склом, модерн, класичні та ін.), розмірів (шириною від 60см до 2м) і кольорів (білий), дуб, графіт, чорний, горіх, венге, бронза та ін.). Усі моделі електрокамінів можуть працювати в кількох режимах: у візуальному без обігріву та у візуальному з обігрівом.
-
Серед камінів виробника особливо виділяється серія Albion. Це серія стильних і компактних камінів з обігрівом, яка стане ідеальним доповненням будь-якого інтер’єру. Компактний камін (глибина 14 см) не займе багато місця, пряма скляна панель із сенсорним управлінням прекрасно впишеться у стиль вашого дому. Зображення на сенсорній панелі зникає через 10 секунд після останнього натискання.
-
Створіть ідеальну затишну атмосферу за допомогою реалістичного ефекту вогню помаранчевого кольору з ефектом мерехтіння завдяки новітній економічній системі LED світлодіодів.
-
Насолоджуватися каміном можна не лише холодними зимовими вечорами, а й у будь-яку пору року – коли обігрів не потрібен просто вимкніть функцію обігріву.
-
Обігрівати приміщення за допомогою електрокаміну зовсім не дорого. Електрична топка працює з потужністю 12 Вт із використанням сучасних економічних технологій. У вас є можливість обрати один із двох рівнів нагріву: 750W низький/1500W високий. Завдяки функції продувочного опалення можна швидко прогріти приміщення.
-
Електричні топки дуже безпечні. Такі каміни не використовують відкрите полум’я, їх поверхні не нагріваються, тому не становлять загрози пожежі чи опіків для дітей і домашніх тварин. Не виділяється дим, попіл і вихлопні гази. Крім цього камін має вбудовану систему безпеки, яка включає датчик відчиненого вікна, захист від перегріву та таймер сну.
-
Як керувати Афламо Альбіон? Виробник передбачив 2 типи керування: сенсорну панель та пульт дистанційного керування.
-
Каміни серії Альбіон легко встановлюються. У комплекті є монтажні кріплення та інструкція, ви з легкістю зможете самостійно його встановити.
-
Екологічність. Каміни працюють на електриці, тому не виділяють шкідливих речовин і не забруднюють атмосферу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Скло |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 910.5 мм |
| Висота | 450.5 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 0,75 - 1,5 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 910,5 х 450,5 х 140 |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип каміна | Настінні |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Комплектація | Сенсорна панель |
- Ціна: 13 902 ₴

