Камінокомплект електричний для квартири та будинку TAGU FRODE білий / Електрокамін вбудований електричний
17 646 ₴
- Готово до відправки
- Код: FM461-WH1-23PF1A
Камінокомплект TAGU FRODE Білий
Якщо ви шукаєте красивий електрокамін, який максимально органічно поєднається з будь-яким інтер'єром, зверніть увагу на камінокомплект Tagu Frode. Серед великої кількості виробнииків камінного обладнання особливу позицію посідає європейський виробник Tagu - компанія, що заснована у 2014 році Богданом Ботом та Мар’яном Попеску. Принципи роботи бренду це прагнення досконалості та ідеалу в кожній деталі.
Все має бути ефективним, доречним, зручним та витримувати випробування часом. Особливістю бренду є уважність до відгуків клієнтів, для того, щоб зробити продукцію досконалою. Як результат, каміни оброблені шпоном із деревини преміум класу, їх можна легко та швидко зібрати та упакувати відповідно до стандартів ISTA 3A.
Один із прикладів якісного електрокаміну - Tagu Frode. Він складається з порталу та каміну/очагу. Корпус виконаний з МДФ, центральна панель оздоблена прямим склом діаметром 23″, по бокам розташовані прямі колони, а зверху - полиця. Усі елементи декору робляться вручну.
Глибина порталу складає лише 250 мм, що дозволяє облаштувати електрокаміном Tagu Frode навіть невелику кімнату. Розміри всього електрокаміну: 833х990х250 мм (ВxШxГ), а вага: 28 кг. Розташовується камін як приставний, його легко збирати адже в комплекті є інструкція та весь необхідний інструмент.
Кожна деталь пронумерована, а середній час складання займе від 15 до 40 хв. Камінокомплект працює з напругою 220-240В, він економний та дозволяє вручну регулювати температуру, чим забезпечуює комфортну атмосферу без перегріву і пересушування повітря.

- Електрична вставка Tagu POWERFLAME FIREBOX 23" – вставка максимально просто монтується, ніякого додаткового обладнання не потрібно. Глибина вставки до 15 см, вона може бути просто вбудована в кам'яний камін або стіни за допомогою додаткового інсталяційного комплекту FISK-23 Installation Kit.
- 7-денний енергозберігаючий таймер – дозволяє встановити графік опалення на кожен день тижня та контролювати температуру завдяки наявності вбудованого термостату.
- Термостат може визначити відкрите вікно. Якщо у приміщенні відчинене вікно або температура раптово падає, вставка TAGU PowerFlame автоматично вимикається.
- LED дисплей – на ньому можна побачити всі налаштування приладу (відображення зникає через 1 хвилину).
- Потужний обігрів – камінокомплект віддає максимальну кількість тепла при тихій роботі (шум від вентилятора опалення становить 48 дБ) та може обігріти приміщення площею до 37 кв.м.
- Споживання електроенергії становить 6,5 Вт/год, полум'я та нагрів разом дають 1500 Вт/год.
- Tagu Frode має таймер сну, використовуючи який можна встановити оптимальну для вас температуру, економити енергоресурси та відпочивати у комфортній атмосфері.
- Яскравий ефект вогню – на екрані відображається зображення полін, що горять, з дуже реалістичним ефектом полум’я як вдень, так і вночі.
- Для створення бажаного вигляду полум’я достатньо відрегулювати яскравість (5 режимів) або обрати ефект мерехтіння дров.
- Енергозберігаюча лампа допомагає зменшити споживання електроенергії.
- Дистанційне керування – функціями пристрою можна керувати за допомогою пульту дистанційного керування.
- Пульт дозволяє керувати інтенсивністю полум'я, температурою обігріву та кольором полум'я.
- Довжина кабелю становить 1,8 м.
Технічні характеристики:
- Тип: камінокомплект
- Модель: Tagu Frode
- Колір: білий
- Матеріал порталу: МДФ
- Тип скла: пряме
- Діагональ скла: 23"
- Напруга: 220–240 В
- Максимальна потужність обігріву: 1500 Вт
- Площа обігріву: до 37 м²
- Рівень шуму: 48 дБ
- Габарити (В×Ш×Г): 833×990×250 мм
- Вага: 28 кг
- Довжина кабелю: 1,8 м
- Тип встановлення: приставний
- Час складання: 15–40 хв

Чому варто купити камінокомплект TAGU FRODE Білий?
-
Ми є офіційним дилером європейського виробника електрокамінів TAGU.
-
При купівлі камінокомплекту Tagu Frode ми надамо вам допомогу та консультацію в виборі камінокомплекту кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання.
-
Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ».
-
Офіційну гарантію на камінокомплект від заводу-виробника Tagu.
-
Можливість безкоштовної доставки об’єкту по м. Києву та Київській обл.
-
Додаткову знижку як на камінокомплект так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAGU |
| Країна виробник | Румунія |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 37 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 833 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний екран | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 17 646 ₴






