Лінійний електричний камін вбудований настінний з опаленням і дистанційним управлінням Dimplex Ignite XLF 60, електрокамін
57 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: THWG XLF60
Лінійний електричний камін Dimplex Ignite XL 60
IgniteXL 60виділяється як більш реалістичний і візуально приголомшливий, ніж будь-який інший електричний камін. Завдяки новій запатентованій технології полум’я IgniteXL 60 передає чарівність і атмосферу справжнього вогню. Скло від краю до краю забезпечує бездоганний панорамний вид на сліпуче полум'я під будь-яким кутом. Маючи глибину лише 14 см і не потребуючи димоходу чи газопроводу, IgniteXL 60 ідеально підходить для встановлення вдома чи на висотах.

-
Система обігріву Comfort$aver. Запатентована керамічна система обігріву Comfort$aver використовує на 11% менше енергії, ніж провідний кварцовий інфрачервоний обігрівач, завдяки автоматичному регулюванню швидкості вентилятора та потужності нагрівача, щоб безпечно й точно відповідати вимогам приміщення.
-
Кольорові теми – вибирайте з безлічі яскравих колірних тем або перемикайтеся між різними кольорами в режимі призми, зупиняючись на відтінку за вашим вибором.
-
Heat Boost - Швидко нагріває кімнату, забезпечуючи максимальну потужність тепла протягом заздалегідь визначеного проміжку часу.
Електрокамін Ignite XL 60 – належить до настінних камінів лінійного типу. Камін має багато нових особливостей. У моделі реалізовано інноваційну технологію горіння Ignite XLF + технологію світлодіодного полум'я Multi-Fire XD, що робить практично досконалою загальну візуальну ефектність. З каміном Ignite XLF 60 оживає тьмяний інтер'єр. Панорамний вид на полум'я забезпечується суцільною скляною конструкцією, даючи можливість споглядати вогню красу з будь-якої точки в кімнаті. Монтаж виробу досить простий і дозволяє вибрати найвигідніший варіант установки каміна для певного приміщення.
Електрокамін Ignite XL 60 має керамічний обігрівач, який може стати як додатковим там і основним обігрівом у приміщення. За допомогою вбудованого термостату Ви зможете підтримувати бажану температуру у приміщенні. Крім стандартного обігріву, камін може працювати в режимі турбонагріву (Ви задаєте час виходу на задану температуру: 5,10,15,20 хв.) або в економному режимі ComfortSaver™. Примітно, що при роботі на тепло скло електрокаміна Ignite XLF 60 залишається холодним і безпечним для дітей та тварин.
Камін має обігрівач, який може працювати в двох режимах обігріву - 1.2 або 2.5 кВт , з потужністю полум'я 0,03 кВт, що дозволяє обігріти приміщення площею до 20м². Працює від електромережі напругою 220 В.Якщо обігрів не потрібені просто вимкніть цю функцію та насолоджуйтесь грою вогню навіть влітку.
Керувати інтенсивністю диму та полум'я або вимикати та вмикати прилад допоможе пульт дистанційного управління або панель керування, розташована у верхній частині фасаду.
- Тип каміну: Вбудований| Лінійний
- Тип монтажу: Встраиваемый| Настінний (опція)
- Ефект полум'я: Optiflame
- Наповнення каміна: Акрилові кристали
- Особливості: LED-технологія| З обігрівом| Регулювання обігріву: термостат| Регулювання обігріву: температурний режим| Таймер відключення| З пультом ДК| Управління Wi-Fi (опціонально)
- Потужність обігріву, Вт: 1500-2500
- Потужність візуалізації, Вт: 27 (0.027 кВт)
- Матеріал: Метал + пластик + скло
- Додаткові характеристики: Ефект полум'я працює незалежно від обігріву| Обігрів до 20 кв.м| Регулювання яскравості полум'я| Регулювання підсвічування: 8 режимів - демонстраційний + 7 кольорів| 2 режими плавного переходу кольорів палітри| Обігрів до 20 кв.м| Температура обігріву від 41 до 99°F (крок 1°F) (від 5 до 37°C (крок 1°C))| Таймер від 0.5 до 8 годин (крок 0.5 годин)| Інтенсивний обігрів - 10, 15, 20 хвилин| ECO режим – енергоефективна система нагріву Comfort Saver| Найвужча серія серед лінійних камінів
- Габарити монтажу, ШВГ (мм): 1530x402x155
- Габарити, ШВГ (мм): 1556x419x147
- Вага, кг: 39.3
- Габарити в упаковці, ШВГ (мм): 1680x540x305
- Вага в упаковці, кг: 40.5
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Ірландія
- Колір: Black
- Гарантія, місяців: 24
Ми є офіційним дилером ірландського виробника електрокамінів Dimplex в місті Києві та Київській області.
При купівлі електрокаміну Dimplex Ignite XLF 60 ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі електрокаміну кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Офіційну гарантію на електрокамін від заводу-виробника Dimplex;
- Можливість безкоштовної доставки на об’єкт по м. Києву та Київській обл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimplex |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 100 % |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Скло |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 39.3 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний екран | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 2 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1556x419x147 |
| Вага (кг) | 39,3 |
| Площа обігрівання | 16-20 м.кв |
| Гарантія | 2 роки |
| Ефект вогню | Optiflame |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Потужність полум'я (кВт) | 0.03 кВт |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | З обігрівом, З пультом ДК, Регулювання обігріву: температурний режим, Регулювання обігріву: термостат, Таймер відключення, Управління Wi-Fi (опціонально), LED-технологія |
| Комплектація | Пульт ДК |
- Ціна: 57 600 ₴










