Електрокамін лінійний вбудований з обігрівом, для будинку і квартири Dimplex Prism 74 LED (BLF7451) / Електрокамін на стіну
81 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: BLF7451
Електрокамін Dimplex Prism 74 LED
Електрокамін в інтер'єрі функціональна та зручна річ: купуєте та встановлюєте. Ніяких дозволів, ніякого монтажу, будівельного пилу, бруду та прибирання. Натомість тепло та красивий вигляд палаючого вогню цілий рік!
Саме такий електричний камін Dimplex Prism 74 LED - один з найширших електрокамінів серед лінійки Dimplex, модель серії OptiFlame. Суть технології Optiflame полягає в створенні особливого оптичного ефекту, за рахунок використання лицьової скляної плазмової панелі, довжиною 1.8 метрів. Завдяки його конструкції у Вас є можливість споглядати гра язиків полум'я з трьох сторін.

-
Перевагою моделі Dimplex Prism 74 LED є наявність функції обігріву, що дозволяє йому стати джерелом основного або додаткового обігріву приміщення. Навіть при роботі на обігрів, передня панель не нагрівається, тому є обсолютно безпечною для діткй і тварин. Працює візуалізація і обігрів незалежно один від одного.
-
Камін має обігрівач, який може працювати в двох режимах обігріву - 1.2 та 2.5 кВт, з потужністю полум'я 0,03 кВт, що дозволяє обігріти приміщення площею до 20м². Працює від електромережі напругою 220 В. Якщо обігрів не потрібені просто вимкніть цю функцію та насолоджуйтесь грою вогню навіть влітку.
-
Керувати інтенсивністю диму та полум'я або вимикати та вмикати прилад допоможе пульт дистанційного управління або панель керування, розташована у верхній частині фасаду.
Ми є офіційним дилером ірландського виробника електрокамінів Dimplex в місті Києві та Київській області.
При купівлі електрокаміну Dimplex Prism 74 LED ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі електрокаміну кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Офіційну гарантію на електрокамін від заводу-виробника Dimplex;
- Можливість безкоштовної доставки на об’єкт по м. Києву та Київській обл.;
- Додаткову знижку як на електрокамін, так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimplex |
| Країна виробник | Ірландія |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 100 % |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний екран | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 1.2 - 2.5 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1883 x 493 x 187 |
| Вага (кг) | 61.68 кг |
| Площа обігрівання | 16-20 м.кв |
| Ефект вогню | Optiflame |
| Тип каміна | Для вбудовування |
| Потужність полум'я (кВт) | 0.03 кВт |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Регулювання інтенсивності полум'я | Да |
| Живлення | 220 В |
| Комплектація | Сенсорна панель |
- Ціна: 81 600 ₴









