Електрокамін лінійний вбудований з обігрівом для будинку і квартири Dimplex Prism 50LED / Електричний камін настінний з пультом ДУ
61 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Prism 50 LED
Електрокамін Dimplex Prism 50 LED
Dimplex Prism 50 LED з технологією Optiflame це не просто ідеальний декор для будь-якого простору, а й якісний та безпечний обігрівача. Стильна електрична топка з прямим тристороннім відкритим склом подарує максимальну насолоду від споглядання роботи каміну. Поверхня виготовлена із безпечних та якісних матеріалів, які н нагріваються під час роботи, тож камін безпечний для дітей та тварин.
Суть технології Optiflame полягає в створенні особливого оптичного ефекту, за рахунок використання напівпрозорої задньої панелі зі спеціальним напиленням. В ній відображається декоративне наповнення каміна (кубики з різними кольорами підсвічування - від холодного білого до фіолетового), тим самим глибина топки візуально збільшується вдівічі. Полум'я відображається не на задній стінці, а посеред декоративного наповнення.

-
Перевагою моделі Dimplex Prism 50 LED є наявність функції обігріву з регульованим термостатом, що дозволяє йому стати джерелом основного або додаткового обігріву приміщення. Працює візуалізація і обігрів незалежно один від одного.
-
Обігрівач може працювати в одному режимі обігріву - 1.2 кВт, з потужністю полум'я 0,03 кВт, що дозволяє обігріти приміщення площею до 20м². Працює від електромережі напругою 220 В. Якщо обігрів не потрібені просто вимкніть цю функцію та насолоджуйтесь грою вогню навіть влітку.
-
Вимикати та вмикати прилад, регулювати яскравість та колір підсвітки (5 шт: демонстраційний та 4 кольори) допоможе пульт дистанційного управління.
-
Камін має вбудований таймер, який можно виставити від 30 хвилин до 8 годин для безпечного використання.
Ми є офіційним дилером ірландського виробника електрокамінів Dimplex в місті Києві та Київській області.
При купівлі електрокаміну Dimplex Prism 50 LED ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі електрокаміну кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Офіційну гарантію на електрокамін від заводу-виробника Dimplex;
- Можливість безкоштовної доставки на об’єкт по м. Києву та Київській обл.;
- Додаткову знижку як на електрокамін, так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimplex |
| Країна виробник | Ірландія |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 100 % |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний екран | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність обігріву (кВт) | 1.2 кВт |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1277 x 495 x 181 |
| Вага (кг) | 34 кг |
| Площа обігрівання | 16-20 м.кв |
| Ефект вогню | Optiflame |
| Тип каміна | Настінні/вбудовані |
| Потужність полум'я (кВт) | 0.03 кВт |
| Звук потріскування дров | Немає |
| Регулювання інтенсивності полум'я | Да |
| Живлення | 220 В |
| Комплектація | Таймер |
- Ціна: 61 200 ₴








