Камінна топка на дровах і брикетах для опалення приватного будинку Nordflam Torn Left / Дров'яна топка на камін зі сталі та чавуну
56 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: Torn Left
Камінна чавунна топка Nordflam Torn Left 14 кВт кутова
Представляємо вам камінну топку Nordflam Torn Left, яка забезпечить вам затишок і комфорт у домі. Ця топка — справжнє втілення технологій і дизайну, яке дозволяє забути про зимовий холод та створює атмосферу затишку і тепла.
Інноваційна система вентиляції Nordflam Torn Left забезпечує високу ефективність опалення при мінімальному споживанні палива, що дозволяє заощаджувати кошти. Вона виготовлена з високоякісної сталі та чавуну, що забезпечує довговічність і надійність.
Камінна топка Nordflam оснащена великим склом, яке забезпечує широкий кут огляду і надає можливість насолоджуватися вогнем з будь-якої точки кімнати. Крім того, вона має велику камеру завантаження, що дозволяє легко і зручно завантажувати дрова або брикети.
Камінна топка Torn Left виглядає надзвичайно стильно та елегантно в будь-якому інтер'єрі. Її сучасний дизайн доповнить інтер'єр будь-якої кімнати, а чорний колір створить відчуття елегантності та розкоші. До того ж скло дверцят має лаконічне чорне обрамлення.
Отримайте максимальний комфорт та тепло у своєму будинку з камінною топкою Nordflam Torn Left — вибір, який не залишить вас байдужими!

- Потужність, кВт: 14
- Діапазон потужності нагріву, кВт: 10–14
- ККД, %: 74
- Опалювальна площа, м²: 140
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Розміри (В×Ш×Г), мм: 713×690×545
- Вага, кг: 117
- Матеріал корпусу: чавун
- Вид палива: дрова, деревні брикети
- Фасад: кутовий
- Відкривання дверцят: бокове
- Форма скла: кутове
- Водяний контур: немає
- Шибер: є
- Центральне підведення повітря (ЦПВ): передбачено
- Виробник: Nordflam
- Країна-виробник: Польща
- Гарантія, років: 5
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Torn Left ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 74 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Вага | 117 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 713 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 67 |
| Вага (кг) | 117 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Кутове |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | Без бойлера |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 56 151 ₴










