Камінна топка Nordflam Torn Lux чавунна на дровах з зольником, шибером і обмежувачем дров / Топка на камін з чавуну
43 809 ₴
- Готово до відправки
- Код: Torn Lux
Камінна чавунна топка 14 кВт з комбінованою подачею повітря Nordflam Torn Lux
Камінна топка — це надійний та ефективний обігрівач для вашого будинку. Виготовлена з високоякісного чавуну відомого польського виробника, ця топка має потужність 14 кВт та ефективність перетворення енергії на тепло — 71%.
Конфігурація топки пряма, що дозволяє ефективно передавати тепло до приміщення. Для зручності користування передбачені зольник, обмежувач дров та наявність шибера. Система подачі повітря комбінована, що забезпечує ефективність горіння та знижує рівень викидів.
Також топка оснащена системою "Чисте скло", яка запобігає утворенню нагару та забруднень на склі, що забезпечує кращу видимість вогню та підвищує естетичний вигляд каміна. Діаметр димоходу становить 180 мм, а температура димових газів — 330°C.
Крім того, ця камінна топка має компактні габарити — 713х690х435 мм, що дозволяє ефективно використовувати простір приміщення. Завдяки площі обігріву 140 м², ця топка ідеально підійде для опалення невеликих та середніх приміщень. З гарантією від виробника на 5 років, ви можете бути впевнені в якості та надійності цієї камінної топки.

- Вага (кг): 126 кг
- Гільйотина: ні
- Габарити ВxШxГ: 713х690х435 мм
- Гарантія: 5 років
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Зольник: так
- ККД: 71 %
- Конфігурація топки: пряма
- Країна-виробник: Польща
- Матеріал: чавун
- Наявність дефлектора: так
- Наявність шибера: так
- Обмежувач дров: так
- Паливо: дерево
- Площа обігріву: 140 м²
- Подача повітря: комбінована
- Потужність (кВт): 14 кВт
- Система "Чисте скло": так
- Температура димових газів (℃): 330°C
- Тип скла: пряме
- Тип топки: повітряна
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Torn Lux ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 713 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 71 |
| Вага (кг) | 126 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | Без бойлера |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 43 809 ₴






