Камінна топка чавунна дров'яна з прямим склом Nordflam Torn / Топка на камін для опалення приватного будинку
36 924 ₴
33 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: Torn
Камінна чавунна топка Nordflam Torn 14 кВт з прямим склом
Камінна топка від виробника NORDflam — це втілення комфорту та затишку у вашому будинку. Вона виконана з високоякісного чавуну та має одне пряме скло, що дозволяє насолоджуватися вогнем.
З потужністю 14 кВт ця повітряна топка може ефективно обігрівати великі приміщення, а її габарити — 718х691х447 мм — роблять її ідеальним вибором для будинків різних розмірів.
Топка працює на дереві, що дає можливість насолоджуватися натуральним теплом та затишком, яке дарує вогонь. Діаметр димохідної труби 180 мм дозволяє ефективно виводити продукти згоряння, а вага 126 кг свідчить про надійність та міцність топки.
Надійність та тривалість експлуатації — це головні пріоритети виробника, тому камінна топка має гарантію 5 років. Ця модель не має підйомних дверей, але вона здатна забезпечити максимальний комфорт та задоволення від спостереження за вогнем.
Завдяки відмінним характеристикам та неперевершеному дизайну ця камінна топка стане незамінним елементом інтер'єру вашого будинку. Виготовлена в Польщі з використанням тільки найкращих матеріалів, вона неодмінно стане чудовим доповненням до будь-якого дизайну приміщення.

- Виробник: NORDflam
- Скло – пряме
- Конфігурація – одне скло
- Потужність (кВт) – 14 кВт
- Габарити ВxШxГ – 718х691х447 мм
- Тип топки – повітряна
- Паливо – дерево
- Гарантія – 5 років
- Діаметр димохідної труби – 180 мм
- Вага – 126 кг
- Підйомні двері – немає
- Матеріал топки – чавун
- Країна-виробник – Польща
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Torn ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вага | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 691 мм |
| Висота | 718 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 71 |
| Вага (кг) | 126 |
| Подача воздуха извне | Да |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | Без бойлера |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 33 201 ₴










