Кутова камінна топка для опалення будинку дров'яна сталева Nordflam Roten Left / Топка на камін зі сталі опалювальна
65 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: Roten Left
Камінна сталева кутова топка 10 кВт з дефлектором Nordflam Roten Left
Представляємо вам камінну топку від виробника з Польщі — ідеальний вибір для тих, хто любить затишок і комфорт у своєму домі! З цією кутовою топкою з міцної сталі ви зможете насолоджуватися теплом і світлом, що створюється мерехтливим полум'ям. Завдяки високому коефіцієнту ефективності 82% ця топка економна у споживанні дерева, що дозволяє вам насолоджуватися теплом у вашому домі, не переймаючись збільшенням рахунків за опалення.
Крім того, ця топка має дефлектор, що забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню. Система "Чисте скло" допомагає зберігати скло в чистоті, дозволяючи вам завжди насолоджуватися чарівним видом. З цією камінною топкою ви можете бути впевнені в її надійності і довговічності, оскільки вона має гарантію 5 років.
Тож, якщо ви хочете створити атмосферу затишку та комфорту у своєму домі, тоді камінна топка цього виробника — ваш вибір! Вона стане незамінним елементом вашого інтер'єру та надійним джерелом тепла в холодні місяці року.

- Вага (кг): 129 кг
- Габарити ВxШxГ: 899x610x470 мм
- Гарантія: 5 років
- Гільйотини немає
- Діаметр димоходу: 150 мм
- Конфігурація топки: кутова
- ККД: 82%
- Матеріал: сталь
- Потужність (кВт): 10 кВт
- Наявність дефлектора: так
- Наявність шибера: немає
- Площа обігріву: 100 м²
- Подача повітря: комбінована
- Країна-виробник: Польща
- Температура відпрацьованих газів (℃): 321°C
- Тип топки: повітряна
- Паливо: дерево
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Roten Left ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію у виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл.;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу, такі як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Наявність шибера | Ні |
| Вага | 129 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 899 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 80 |
| Вага (кг) | 129 |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Кутове |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Сталь |
| Шибер | Без бойлера |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 65 790 ₴







