

Чавунна камінна топка для будинку дров'яна зі склом Nordflam Atina / Топка на камін для опалення приміщення на дровах
35 700 ₴
32 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: Atina
Камінна топка повітряна чавунна 14 кВт з прямим склом NORDFLAM Atina
Камінна топка від виробника з Польщі - це елегантне та функціональне рішення для вашого будинку. З вагою всього 122 кг та компактними габаритами 682х682х432 мм, ця топка прямої форми стане чудовим доповненням вашого інтер'єру.
Виготовлена з високоякісного чавуну, вона має потужність 14 кВт та ККД на рівні 71%, що дозволить ефективно обігрівати приміщення площею до 140 м². Інтегрована система "Чисте скло" забезпечує чистоту та прозорість скла, завжди дозволяючи вам насолоджуватися видом палаючих дров.
Зольник, шибер та обмежувач дров роблять цю топку не тільки зручною в експлуатації, але й дуже безпечною для вас та вашої родини. Подання повітря з кімнати та температура відпрацьованих газів 365°C роблять цю топку екологічною та енергоефективною.
Крім того, наявність подвійного допалу та дефлектора дозволяє збільшити термін згоряння дров та підвищити його ефективність. З цією камінною топкою ви можете насолоджуватися затишком та теплом вашого будинку протягом багатьох років завдяки 5-річній гарантії від виробника.

- Вага (кг) 122 кг
- Габарити ВxШxГ 682х682х432 мм
- Гарантія 5 років
- Гільйотину немає
- Подвійний допал так
- Діаметр димоходу 180 мм
- Зольник так
- Конфігурація топки пряма
- ККД 71%
- Матеріал чавун
- Потужність (кВт) 14 кВт
- Наявність дефлектора так
- Наявність шибера так
- Обмежувач дров так
- Площа обігріву 140 м²
- Подання повітря з кімнати
- Система "Чисте скло" так
- Країна виробник Польща
- Температура відпрацьованих газів (℃) 365°C
- Тип скла пряме
- Тип топки повітряна
- Паливо дерево
Ви можете купити камінну топку у нас в салоні камінів та печей.
Ми є офіційним дилером виробника камінних топок та печей NORDFLAM в місті Києві та Київській області.
При купівлі камінної топки NORDFLAM Atina ми надамо вам:
- Допомогу та консультацію в виборі камінної топки кваліфікованим фахівцем камінного та пічного обладнання;
- Виконаємо монтаж та встановлення камінного обладнання «під ключ»;
- Офіційну гарантію на топку від заводу-виробника NORDFLAM;
- Можливість безкоштовної доставки об’єкта по м. Києву та Київській обл. ;

Додаткову знижку як на топку, так і на матеріали для монтажу такі, як труби, перехідники, термоізоляційні матеріали та інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Вага | 122 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 682 мм |
| Висота | 682 мм |
| Глибина | 432 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| ККД, % | 71 |
| Вага (кг) | 122 |
| Подача воздуха извне | Немає |
| Паливо | Дрова |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма скла | Пряме |
| Відчиняння дверцят | У бік (бічний) |
| Матеріал | Чавун |
| Шибер | є |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
- Ціна: 32 130 ₴

