Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoxter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 185 |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм. |
| Діаметр центр. подавання повітря | 125 мм |
| Допалювання димових газів | Да |
| Додаткові параметри | робота в режимі тривалого горіння, система "чисте скло" |
| ККД, % | 80 |
| Максимальна довжина поліна, см | 50 |
| Матеріал | Шамот |
| Потужність | 6,4 — 19,2 кВт |
| Номінальна потужність | 13 кВт |
| Відчиняння дверцят | Вгору (гільйотина) |
| Подача воздуха извне | Да |
| Розмір фасаду, ШхВ, см. | Розміри дверей (Г x Ш x Г x В) 357 × 125 × 357 × 504 мм |
| Витрата палива, кг/год | 2 кг/год |
| Способ обогрева | Повітряний (конвекція) |
| Паливо | Дрова |
| Форма скла | Три скла |
| Футерування внутрішньої частини | шамот |
| Колір шамоту | Світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 568 ₴







